Wapencollege: Wapens uit het Wilde Westen
In november staat het museum bol van de verhalen! Op vrijdag 14 november vertelt conservator Mathieu Willemsen je alles over de wapens uit het Wilde Westen.
Wapens uit het Wilde Westen
In dit college nemen we wapens onder de loep uit het 19e-eeuwse Amerika. De tijd van de Burgeroorlog en het ‘Wilde Westen’. Een periode waarin in Amerika enorm veel vernieuwingen plaatsvonden op het gebied van vuurwapens. De variëteit aan wapens was enorm en in deze les zullen we er een aantal van bekijken.
- Datum: vrijdag 14 november 2025
- Starttijd: 13:00 uur
- Duur programma: 90 minuten
- Locatie: depot bij het museum
-
Prijs: €20,00 p.p. (excl. museumticket)
Een museumticket is niet nodig voor het wapencollege. Wil je het museum ook bezoeken, schaf dan een apart museumticket aan. - Let op: Toegang tot het wapencollege is vanaf 18 jaar. Voor registratie vragen we je een kopie van je identiteitsbewijs of paspoort mee te nemen en in te leveren.